Bezpečná škola

V rámci projektu „BEZPEČNÁ ŠKOLA“, kde je snahou hlavně bezpečnost našich dětí, a také učitelského sboru, je na naší škole umístěn docházkový kamerový systém.

Zavedením tohoto systému si budeme upravovat návštěvy rodičů ve škole a vyzvedávání dětí ze školní družiny takto:

1. Každé oddělení ŠD má vlastní zvonek, na který rodič zazvoní, nahlásí se paní vychovatelce a vyžádá si své dítě. ŠD je vybavena monitorem, přes který paní vychovatelka s vyzvedávávajícím komunikuje a následně žáka pošle do šatny, kde se žák oblékne. Rodiče čekají na příchod svého dítěte venku před školou, nevstupují do budovy školy.
  1. Návštěvy u učitelů si rodiče sjednávají předem na určitou hodinu. Návštěvy v době mimo vyučování nebo v ranních hodinách do 7:50 hod. Rodiče do školy vchází vždy hlavním vchodem, kde se zaregistrují.
  1. Rodičům je vstup do šaten ZAKÁZÁN. Výjimku mají pouze rodiče žáků prvních tříd, kteří mohou své děti doprovázet do šaten prvních čtrnáct dní na začátku školního roku, než si děti zvyknou na školní režim.

Platnost: duben 2016
Mgr. Daniela Deusová, ř.š.

Tento příspěvek patří mezi Pro rodiče. Uložte si trvalý odkaz.